Oczekiwania 2021 - gry, na które najbardziej czeka żaba tym roku

Super Mario 3D World, Ys IX: Monstrum Nox, Fantasian

W nocy powitaliśmy Nowy Rok i pewnie co niektórzy jeszcze dochodzą do siebie ;). Początek roku to też czas, w którym robi się różne postanowienia, plany, wyznacza cele. O ile dobrych gier nie zabraknie, to życzyłbym sobie i Wam mnóstwa wolnego czasu na ich ogranie. Jakich produkcji wyczekuję w 2021 roku? Jest kilka tytułów, w które chciałbym zagrać na premierę i moja lista wygląda mniej więcej tak:

Żaber

1. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (Switch) ❱❱ Premiera: 12.02.2021

Byłem bardzo zauroczony Super Mario 3D Land na Nintendo 3DS. Genialnie zaprojektowane i urozmaicone poziomy, każdy następny znacząco różni się od poprzedniego i zaskakuje nowymi pomysłami. Nastawiam się na podobne doznania w Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Fanom wąsatego hydraulika gry nie muszę polecać. Przednia zabawa i mnóstwo sekretów do odkrycia. Premiera już w lutym, więc długo czekać nie musimy! 
 

Żaber

2. Ys IX: Monstrum Nox (Playstation 4) ❱❱ Premiera: 05.02.2021

Uwielbiam przygody Adola Christina i cieszy fakt, że seria wciąż jest w dobrej formie. Trafia bardzo do mnie format, w jakim podana jest rozgrywka – to jRPG nastawiony na dynamiczną akcję i niesamowite starcia z bossami. Podobnie jak w poprzednich częściach będzie można zmieniać "w locie" członków drużyny. Gry z tej serii wyróżnia wpadający w ucho i zagrzewający do walki gitarowy soundtrack. W kolejną przygodę z Adolem Chirstinem wyruszymy już na początku lutego. Posiadacze konsoli Nintendo Switch będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze do lata. 
 
 
Żaber

3. Fantasian (Apple Arcade) ❱❱ Premiera: 2021

Gdy wystartowała usługa Apple Arcade, to w zwiastunie ją promującym pokazano twórców opowiadających o swoich projektach. Jednym z nich był dobrze znany fanom jRPG Hironobu Sakaguchi, który dał początek serii Final Fantasy. Fantasian jest obecnie najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą jeśli chodzi o platformę Apple Arcade. Sakaguchi uchylił rąbka tajemnicy, zdradzając, że gra będzie jRPG z muzyką Nobuo Uematsu. Pomimo że wciąż nie pokazano zwiastuna z rozgrywki, to trzymam mocno kciuki za ten projekt i mam nadzieję, że będę mógł zagrać w najnowszą produkcję od Mistwalker jeszcze w tym roku.

Fantasian lokacja

Fantasian makieta statku

Żaber

4. Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy (Switch) ❱❱ Premiera: 26.01.2021

Wciąż nie mam dosyć alchemicznej serii Atelier, z którą spędziłem mnóstwo godzin, ogrywając kolejne odsłony na PS3 i Vicie. Pierwsza część Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout wywarła na mnie pozytywne wrażenie cieszącą oko oprawą graficzną, przystępnym systemem walki i jak zwykle nowymi pomysłami w kwestii systemu alchemii. Główna bohaterka również jest niczego sobie, dobrze się odżywia i pewnie pije dużo świeżego, krowiego mleka xD. Mam nadzieję, że sequel nie zawiedzie i dostarczy nam kolejną, przyjemną w śledzeniu opowieść. 


Żaber

5. ??? (???) ❱❱ Premiera: ???

Ostatnie, piąte miejsce na liście zostawiłem sobie na tytuł niespodziankę. Jestem pewien, że nie wszystkie karty zostały odsłonięte i deweloperzy w pocie czoła pracują nad niezapowiedzianymi grami, które mam nadzieję, ukażą się jeszcze w tym roku. Czy będą to duże zaskoczenia powodujące opad szczęki? Oby jak najwięcej takich niespodzianek!
 
 
Super Mario Bros. Question block0 Komentarze

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz (0)

Nowsza Starsza